PharmNews
PharmNews
Registrace | Přihlášení
Hledání: Mapa stránek
  Obsah
  Aktuality
  Právní info
  Instituce
  Knihovna
  Vzdělávání
  Léčiva
  Jobs
  Pojišťovny
  Partneři
  Lékárny
 

Další partneři
 
Alliance Healthcare
 
Tlukot srdce
 
Život a cukrovka
 
Intranet ČIS
 
Nabídka zaměstnání
 

Aktuality

Aqualand Moravia přivítá saunové mistry ze tří zemí. Své dovednosti budou předvádět celou noc

Pasohlávky, 11. října 2018 (Aqualand Moravia)

Unikátní zážitek v podobě Mezinárodní noci saunových ceremoniálů nabídne svým návštěvníkům nejmodernější tuzemský aquapark Aqualand Moravia. Své umění zde totiž již 20. října předvedou saunoví mistři z tuzemska, Slovenska i Rakouska. Milovníci saunování si tak užijí noc plnou saunových rituálů pod vedením těch nejlepších z oboru.

Noc saunových ceremoniálů se stala mezi návštěvníky Aqualandu Moravia velice populární. Fanouškům saunování a wellness totiž umožňuje zažít oblíbené ceremoniály ve zcela novém rozměru. „Už to, že akce začíná ve večerních hodinách, je pro návštěvníky něco nezvyklého. Program je totiž zahájen prvním ceremoniálem ve 21:30 a pokračuje až do jedné hodiny ranní,“ komentuje Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia, který se stal v roce 2017 nejnavštěvovanějším mimopražským turistickým cílem. Ceremoniály budou probíhat jak ve finské sauně, tak i formou peelingů v parní aroma sauně a v solné parní lázni.

Zatímco v minulosti se Noc saunových ceremoniálů nesla vždy v konkrétním tématu, letos vsadili organizátoři na mezinárodní zastoupení saunérů. „Kromě našich zkušených saunových mistrů budou své dovednosti prezentovat saunéři z velkých aquaparků ze Slovenska i Rakouska. Jsme rádi, že návštěvníci budou mít možnost porovnat, jak se k rituálům přistupuje v různých zemích,“ doplňuje Tomáš Svoboda. Aqualand Moravia přivítá saunéry z Bešeňové a AquaCity Poprad, ale i z rakouského Therme Laa an der Thaya.

Počet vstupenek na událost je omezen tak, aby si všichni zájemci přišli během ceremoniálů na své. Součástí každé vstupenky je navíc welcome drink a ovocné občerstvení. Kromě speciálních ceremoniálů pak mají všichni hosté možnost využít i další prostory wellness centra Forum Romanum s 24 saunami a procedurami včetně střešní vířivky Palava Pool, která nabízí vodu o teplotě 36 °C.


 


O Aqualandu Moravia

Aqualand Moravia je nejmodernějším a největším aquaparkem v České republice. Děti i dospělí se mohou vyřádit až na 20 vnitřních a venkovních tobogánech a skluzavkách s celkovou délkou více než 1,7 km. Venkovní vodní atrakce Abyss a Boomerango určené až pro 3místné rafty si mohou v letních měsících návštěvníci vyzkoušet v rámci České republiky pouze v Aqualandu. K dispozici jsou, kromě jiných, i oblíbené celoročně otevřené tobogány U-Wave, Supercrater, Wild River nebo YellowCrash. Dětem jsou určené dětské bazény a skluzavky, užijí si také v bazénu s atrakcemi, kde mají k dispozici skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače nebo chrliče. Aqualand nabízí až 14 bazénů s vodní plochou 3000 m2, některé s využitím vody z místního termálního vrtu, rozsáhlou wellness zónu Forum Romanum, sluneční a římské lázně, Imperium Restaurant a Coffeeland.  Zpět

Hlavní partner portálu
Hlavním partnerem portálu PharmNews je společnost Egis Praha, spol. s r.o.

Kontaktní informace
Provozovatelem portálu PharmNews je společnost MedNews

MedNews, spol s r.o.
Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9
Tel.: 226 517 501
Fax.: 226 517 502
E-mail: info@mednews.cz
Created by MedNews, 2005

Portál PharmNews využívá zpravodajství z databází ČTK
Využíváme zpravodajství ČTK

Spřátelené portály:
mednews.cz

neumm.cz