PharmNews
PharmNews
Registrace | Přihlášení
Hledání: Mapa stránek
  Obsah
  Aktuality
  Právní info
  Instituce
  Knihovna
  Vzdělávání
  Léčiva
  Jobs
  Pojišťovny
  Partneři
 

Další partneři
 
Alliance Healthcare
 
Tlukot srdce
 
Život a cukrovka
 
Intranet ČIS
 
Nabídka zaměstnání
 

Aktuality

Vydavatelství Mladá fronta slavnostně pokřtilo knihu 90 let české kardiologie

Praha 13. května 2019 (Mladá fronta) - V rámci XXVII. výročního sjezdu České kardiologické společnosti tradičně konaného v Brně proběhl 12. května slavnostní křest knihy vydavatelství Mladá fronta, divize Medical Services.

Prestižní publikace vznikla pod editorským vedením Miloše Táborského a ve spolupráci s výborem ČKS. "Chceme poděkovat panu docentu Čestmíru Čihalíkovi, který se ujal náročného úkolu sepsání základní osy historie naší kardiologie, což splnil výtečným způsobem, včetně unikátní obrazové dokumentace. Právě u jeho kapitoly je nutné zmínit, že kniha je samozřejmě věnována celé historii, tedy kardiologii československé, a poté i české. Protože je pak následujících 26 kapitol sepsáno českými autory, rozhodli jsme se pro jistou vyváženost věnovat jednu samostatnou kapitolu pojednání o kardiologii našich slovenských přátel," uvedl Miloš Táborský.

Ředitel divize Medical Services Karel Novotný přivítal spolu s autory knihy přítomné hosty a předsedu vlády ČR Andreje Babiše a ministra zdravotnictví ČR Adama Vojtěcha a mnoho dalších významných hostů.


Více o vydavatelství Mladá fronta

Vydavatelství Mladá fronta je moderní vydavatelství s čtyřiasedmdesátiletou tradicí. Vlajkovou lodí vydavatelství je týdeník Euro a portál Euro.cz. V divizi Euro vychází také lifestylové magazíny Esence a nově Hipster. V divizi Euro HUB se pravidelně realizují odborné i společenské akce a projekty. Divize Online provozuje také ekonomický web Finance.cz a dalších 12 specializovaných online titulů. Divize Medical Services nabízí kvalitní komplexní servis ve zdravotnictví. Divize Knihy na trh ročně uvede kolem 200 nových titulů. Portfolio vydavatelství Mladá fronta se od června 2017 v divizi Magazíny významně rozšířilo o řadu titulů, především v segmentu auto-moto, a také sportovních a hobby magazínů. V divizi Dětské tituly začal vycházet časopis pro nejmenší děti Puntík a nově magazín Maminčin Puntík.

   Zpět

Hlavní partner portálu
Hlavním partnerem portálu PharmNews je společnost Egis Praha, spol. s r.o.

Kontaktní informace
Provozovatelem portálu PharmNews je společnost MedNews

MedNews, spol s r.o.
Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9
Tel.: 226 517 501
Fax.: 226 517 502
E-mail: info@mednews.cz
Created by MedNews, 2005

Portál PharmNews využívá zpravodajství z databází ČTK
Využíváme zpravodajství ČTK

Spřátelené portály:
mednews.cz

neumm.cz